استعلام قیمت این محصول

تماس جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش

تعمیر و تعویض دستگاه تصفیه آب صنعتی

تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب

اگر شما هم در صنایع خود از دستگاه تصفیه صنعتی استفاده می کنید، می توانید خدمات سرویس و نگهداری دستگاهتان را با خیالی آسوده به کارشناسان فنی ما بسپارید. اگر سیستم تصفیه آب صنعتی شما دچار مشکل شده است، تکنسین های مجرب ما با تجهیزات کامل و قطعات اورجینال می توانند مشکلات فنی دستگاه شما را رفع کرده و آب تصفیه شده با کیفیت بالاتری را برای شما فراهم آورند. برای مشکلاتی مانند:

  • پمپ دستگاه شما یکسره کار می کند
  • دستگاه تصفیه آب شما سر و صدای زیاد و غیر عادی دارد
  • دستگاه تصفیه آب شما پس از برداشت مقدار کمی آب، زمان زیادی را برای پر کردن مخزن باید کار کند
  • آب خروجی دارای بو و مزه می باشد
  • خروجی شیر روی سینک و یا کتری و سماور شما رسوب می دهد

برای نصب مجدد، تعویض قطعات و جابجایی دستگاه تصفیه آب و … می توانید با کارشناسان فنی شرکت تماس بگیرید.

سرویس دستگاه تصفیه آب صنعتی

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب صنعتی را می توانید با کمک مهندسین مجرب ما انجام دهید. دستگاه های تصفیه آب بعد از استفاده طولانی مدت نیاز به سرویس کامل دارند که علاوه بر افزایش کارایی مشکلات این دستگاهها نیز بر طرف می شود.

کارشناسان شرکت در اقسا نقاط کشور آماده ارائه تعمیرات و سرویس و تعویض قطعات دستگاه های تصفیه آب را می باشند. شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با کارشناسان ما و درخواست خدمات مورد نیاز خود علاوه بر راهنمایی کامل از طرف کارشناسان ما، نماینده های خدمات ما در سرتا سر کشور در محل مورد نظر حاضر شده و خدمات خود را ارائه می دهند.

در صورت تعمیر و یا تعویض قطعه دستگاه را مجدد نصب و راه اندازی می کنند و هزینه های دریافتی نمایندگان ما بسیار به صرفه و منصفانه می باشد که هدف از این امر حمایت از مشتریان این شرکت می باشد.

تعویض قطعات

سرویس دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

سرویس و نگهداری دستگاه های تصفیه آب صنعتی نیمه صنعتی توسط کارشاسان مجرب شرکت صورت خواهد گرفت. این شرکت در شهرهای مختلف کشور دارای نمایندگی هایی است که سرویس و نگهداری انواع دستگاه های تصفیه آب تولید شده توسط نماینده های مستقر و یا کارشناسان اعزامی صورت خواهد پذیرفت.

تعمیر و سرویس دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی نیز که دستگاه هایی پیچیده و بزرگ می باشند که افراد عادی نمی توانند این کار را انجام دهند بر عهده این نمایندگی ها می باشد. هر گاه مصرف کنندگان این دستگاه ها دچار مشکل شدند و دستگاهشان با خرابی و یا از کار افتادگی شد با یک تماس با ما در شهر خود می توانند مشکل را برطرف کنند و دوباره از دستگاه خود استفاده نمایند.

تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب

  • سرویس دستگاه های تصفیه آب خانگی
  • خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر در محل
  • نصب و یا جا به جایی دستگاه
  • سرویس دوره ایی و تعویض فیلتر
  • نصب و تعمیر انواع پمپ آب

مشاوره در انتخاب مناسب ترین دستگاه آب تصفیه کن . فقط با یک تماس درخدمت شما شهروندان عزیز هستیم.

به اشتراک بگذارید

محصولات دیگر

دیدگاه ها و نظرات

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای